• P
  • ŘIDIČI sk. C

ŘIDIČI sk. C

Zaměstnavatel: AXEL GROUP s.r.o.
Žižkova 1595

C04 z:29/12/2020 (HPP)
Stabilní obchodní a výrobní společnost hledá zkušeného kolegu/kolegyni na pozici řidiče pro ČR, SR a HU.
Náplň práce:
- rozvoz vlastního zboží a výrobků v rámci ČR, SR, HU
- pracovní doba pondělí až pátek (2 dny v týdnu spaní mimo domov)
- zodpovědnost za dodržování pracovních postupů a plánů.
Požadujeme:
- řidičské oprávnění skupiny C, (oprávnění skup. E výhodou)
- digitální karta řidiče.
Nabízíme:
- dobré pracovní ohodnocení
- výroční prémie
- víkendy a svátky volné
- možnost parkování v sídle firmy
- pitný režim na pracovišti
- zázemí stabilní firmy
- práce v mladém kolektivu
- teambuildingy v ČR i v zahraničí, pravidelná školení
- zajištění potřebných licencí a oprávnění
- seberealizace
- účast na firemních akcích
- mobilní telefon pro soukromé účely
- moderní automobil 12t se spací kabinou. S jedním autem jezdí pouze jeden řidič.
Kontaktovat:
- emailem: chleboun@axelgroup.cz

Kontaktní osoba: Jakub Chleboun
Telefon: 608 481 147
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj