• P
  • ŘIDIČ/ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU (NA Iveco do 12 t)

ŘIDIČ/ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU (NA Iveco do 12 t)

Zaměstnavatel: Robert Javůrek
Klenovice na Hané 292

Nástup dohodou. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Ing. Kovaříková, tel.: 777 031 171 (volat v době Po-Pá 9:00-16:00 hod.), e-mail: kovarikova@globalrecycling.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. (pracovní doba bude ještě upřesněna po telefonu). Pracovistě: Klenovice na Hané 292.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, řidičské oprávnění sk. E výhodou, profesní způsobilost, bezúhonnost, čistý trestní rejstřík, spolehlivost, zodpovědnost.
Náplň práce: rozvozy zboží nákladním automobilem.
Nabízíme: práce ve stabilní společnosti, prémie dle výkonu, příspěvek na obědy, pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení.

Kontaktní osoba: Zuzana Kovaříková
Telefon: 777 031 171
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj