• P 
  • P 
  • ŘIDIČ, SILNIČÁŘ / ŘIDIČKA, SILNIČÁŘKA 

ŘIDIČ, SILNIČÁŘ / ŘIDIČKA, SILNIČÁŘKA

Zaměstnavatel: ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s.
Broumovská 90

Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek. Nástup od 4. 1. 2021 (pracovní smlouva od 1. 1. 2021) nebo dle dohody. Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: práce spojené s výkonem zimní údržby silnic, zejména posyp vozovek chemickým nebo inertním materiálem a pluhování, práce spojené s pokládkou finišerem; řízení motorových vozidel a obsluha stavebních strojů a mechanismů; operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy v rámci výjezdů pro zajišťování BESIPu a neodkladných zásahů na silniční síti silnic I., II. a III. třídy; práce při údržbě součástí a příslušenství silnic I., II. a III. třídy; pohotovost k výkonu zimní údržby, zajištění výjezdů pro zajišťování BESIPu a neodkladných zásahů na silniční síti silnic I., II. a III. třídy.

Požadavky: SOU technického zaměření; praxe v oboru minimálně 2 roky výhodou; profesní řidičský průkaz sk. C+E, průkaz strojníka stavebních strojů (finišer výhodou), dopravně psychologické vyšetření; řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě; samostatnost, svědomitost, organizační schopnosti, flexibilita.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100,- Kč/den, příspěvek na "penzijní připojištění nebo spoření" ve výši 1.500,- Kč/měsíc.

Zaměstnavatel nabízí průměrnou roční hrubou mzdu 375.000,- Kč (vč. prémií a odměn).

Životopisy zasílejte na adresu: marie.souckova@uskhk.eu a do předmětu uveďte "řidič, silničář NA" nebo volejte na tel.: 495 540 219, 723 543 041. Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k pohovoru.

Požadujeme
Obsluha stavebních strojů, Jiné

odpovědět
ŘIDIČ, SILNIČÁŘ / ŘIDIČKA, SILNIČÁŘKA
Kontaktní osoba: Marie Součková
Telefon: 495 540 219, 723 543 041
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj