• P
  • Řidiči skupiny C+E

Řidiči skupiny C+E

Zaměstnavatel: ALL FREIGHT SERVICE HK s.r.o.
Ohrada 791

ŘIDIČI SKUPINY C+E (řidiče bez praxe zaučíme)
Z důvodu rozšiřování stávající flotily hledáme nového kolegu na pozici Řidič MKD, kterého
práce řidiče stále baví a stará se o vozidlo.
Požadujeme: řidičský průkaz C+E, bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost.
Náplň práce: mezinárodní kamionová přeprava (destinace Francie, Německo).
Samozřejmostí je férové jednání, velmi dobré platové podmínky + osobní ohodnocení, nové vozy Volvo FH v nadstandardní výbavě, cestovní připojištění, parkování v místě bydliště v případě potřeby. Jako bonus nabízíme služební telefon s neomezeným voláním a 30GB dat i pro soukromé účely, případně příspěvek na penzijní připojištění.
První kontakt: telefonicky v době PO - PÁ od 8:00 - 17:00 h. na čísle 573 034 833, osobně na pracovišti PO-PÁ od 8:00 - 17:00 h. nebo e-mailem na info@afs-hk.com
ov. 6.1.

Kontaktní osoba: Radomír Kučný
Telefon: 573 034 833
Pozice určená pro region: Zlínský kraj