• P
  • Řidič odtahové služby

Řidič odtahové služby

Zaměstnavatel: DOBE - CAR s.r.o.
Tovární 1250

pracoviště Holešov
- Náplň práce: obsluha odtahové služby, zajištění převozu vozů mezi pobočkami a od zákazníků, podpora prodejního a servisního týmu, zajištění evidenčních kontrol, dovoz vozů na STK, ME a jiné služby spojené s prodejem vozů
- Požadavky: nižší střední odborné vzdělání, ŘP sk. B+C+E, zájem o automobily, manuální zručnost, zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost a loajalita, komunikativnost, odolnost vůči stresu, pečlivost
- Nabízíme: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod. nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@dobecar.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Kontaktní osoba: Marie Košíková
Telefon: 774 614 086
Pozice určená pro region: Zlínský kraj