• P 
  • P 
  • Řidič/ka skupiny B 

Řidič/ka skupiny B

Zaměstnavatel: protechnik consulting s. r. o.
Svitavská 1601

NÁPLŇ PRÁCE:dle požadavků výroby a oddělení nákupu zajišťovat přepravy polotovarů a výrobků k našim dodavatelům kooperací a povrchových úprav především po ČR a zajišťovat drobné nákupy, součástí Vaší práce bude rovněž péče o vozový park (udržování vozidel v čistotě, hlášení potřeby oprav autodílně atd.). Nejedná se o mezinárodní kamionovou dopravu!
POŽADAVKY: řidičské oprávnění minimálně B+E, další oprávnění výhodou, spolehlivost, zodpovědnost a svědomitý přístup k práci
NABÍZÍME: nabízená hrubá mzda od 23.000 Kč odpovídá cca 144 Kč/hod., dynamický mzdový systém - aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosahovaných výkonů a úspěchů. Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně, a kde máte zajištěnu nejvyšší mzdu v regionu a možnost profesního růstu! Úprava mezd dvakrát ročně. Měsíční výkonové bonusy až 30% navíc k vyplácené mzdě. Možnost průběžně proplácené práce přesčas s příplatky 25% za běžný přesčas, za sobotu 50%, za neděli a svátek 100%, za noční směny příplatek 50 Kč/hod. Komfortní velká kafeterie s odpočívacím koutem a dotovanými nápoji. Příspěvky na stravování. Parkování uvnitř firemního areálu. Hodnotné odměny/dárky za pracovní jubilea. Příspěvky ke sňatku a narození dítěte. Příspěvky na životní pojištění. Dárky k Vánocům, pravidelné firemní akce a další benefity.
KONTAKT: e-mailem

odpovědět
Řidič/ka skupiny B
Kontaktní osoba: Lenka Šafářová
Telefon: 461 550 982
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj