• P
  • Skladník - řidič

Skladník - řidič

Zaměstnavatel: IMONT, s.r.o.
Nábřeží 719

Požadujeme:
Společnost Imont, s.r.o. je specializovaný velkoobchod elektroinstalačním materiálem, svítidly a nově otevřeným světelným studiem Imlight.
Požadujeme:
- znalost elektromateriálu
- dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- řidičský průkaz skupiny B
- základní znalost na PC
- samostatný a aktivní přístup k práci
- spolehlivost a flexibilitu

Náplň práce:
-- obsluha a poskytování poradenství zákazníkům
- vychystávání zboží
- příjem a kontrola naskladněného zboží od dodavatelů

Zaměstnanecké výhody: Práce v zavedené společnosti. Mzda bude zohledněna pracovním nasazením a obchodní šikovností, benefity( stravenky, odměny)

POZN: Zájemci nejprve zašlou životopis e-mailem: balajka@imontzlin.cz

Kontaktní osoba: Karel Balajka
Pozice určená pro region: Zlínský kraj