• P
  • Řidič/ka

Řidič/ka

Zaměstnavatel: Mlýn Kojetín, spol. s r.o.
Mlýnská 280

Náplň práce:
Obsluha a údržba nákladních vozidel (cisterny, skříně a valník); Preventivní kontroly strojů; Vedení evidence a záznamů o jednotlivých cestách.

Požadavky:
Řidičské oprávnění skupiny "C" a "E"; Platný profesní průkaz a platnou digitální kartu; Praxe v řízení nákladních vozidel; Časová flexibilita.

Nabízíme:
Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou; Jízdy s novými moderními vozidly; Firemní oblečení a obuv; Příspěvek na stravování;Mobilní telefon; Příjemné pracovní prostředí; Příplatky za směny; Pracovní týden: pondělí - pátek (víkendy a svátky ne).

Lokalita rozvozů:
Morava; Východní Čechy; Západní slovensko.

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 11,00hod.) na čísle 581 705 352 - pan Jan Kantorek,ml.

Řidič/ka
Kontaktní osoba: Jan Kantorek
Telefon: 581705352
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj