• P
  • Řidiči vysokozdvižných vozíků

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Zaměstnavatel: SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.
Hlavní 136

Náplň práce: řízení VZV řádným a bezpečným způsobem, nakládka a vykládka přepravovaného materiálu, další práce dle pokynů vedoucího pracovníka/mistra.
Požadavky: platný průkaz VZV, manuální zručnost, organizační schopnosti při plánování práce, fyzická zdatnost, výhodou praxe na podobné pozici, ŘP sk. "C" výhodou.
Mzdové ohodnocení dle nasazení a praxe, zajímavá práce při výrobě špičkových strojů, vyvážených do celého světa.
Zaměstnanecké benefity: 25 dní dovolené, pravidelný růst mezd, měsíční odměny za dosaženou produktivitu, mimořádné odměny, pravidelné roční odměny, stravování ve firmě včetně příspěvku zaměstnavatele, příplatky za práci přesčas, bezúročné půjčky zaměstnancům, firemní zájezdy a společenské akce. Bližší informace o volném místě p. Michálková - telefonicky, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

Kontaktní osoba: Ivana Michálková
Telefon: 736 531 989
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj