• Aplikátor/ka PUR pěny, řidič/ka dodávky do 3,5t, strojní technik/čka

Aplikátor/ka PUR pěny, řidič/ka dodávky do 3,5t, strojní technik/čka

Zaměstnavatel: Chytrá pěna Bohemia s.r.o.
Slezská 535

První kontakt písemný, telefonický
- písemně na e-mail: drochytek@chytrapena.cz
- telefonicky na č. 703 426 566 (p. Petr Drochýtek)
PRACOVNÍ DOBA:
- jednosměnný provoz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Slezská 535/2, Jeseník, celá ČR
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- minimální požadované vzdělání - střední odborné s výučním listem
- zkušenost s aplikací PUR pěny vítána (velmi podobná práce lakýrník)
- zkušenost s řízením dodávky do 3,5t (roční nájezd je okolo 60tis km)
- odborná manuální zručnost
- vysoké pracovní nasazení
- časová flexibilita (časté vícedenní výjezdy)
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita
- minimální dovednost práce s elektrikou (vyhláška není nutností)
- minimální znalost NJ - výhodou
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- aplikace PUR pěny dle pokynů z oddělení výroby
- řízení dodávky do 3,5t (celá ČR, částečně Slovensko)
- dodržování technologických postupů, údržba stroje a auta
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- zaškolení po dobu jednoho měsíce pod dohledem zkušených aplikátorů
- velmi zajímavou a pestrou práci ve velmi živém kolektivu
- velmi zajímavé platové podmínky
- poznávání různých míst ČR, SR a částečně AUT
- práce na plný úvazek
- ubytování hradí zaměstnavatel

Kontaktní osoba: Petr Drochýtek
Telefon: 703426566
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj