• P
  • Řidič

Řidič

Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Zábořská 93

Pracovní místo je vhodné pro OZZ a OZP s max. II. stupněm invalidity!

Místo výkonu práce: Zábořská č. p. 93, Záboří, Proseč u Skutče
NÁPLŇ PRÁCE: návoz zboží, rozvoz zásilek, pravidelná údržba a čistota vozidel, odstraňování drobných závad na vozidlech, dle potřeby zajištění oprav vozidel v servisech, svoz a rozvoz pracovníků
POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. C+E - profesní průkaz, praxe v řízení min. 2 roky, trestní bezúhonnost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, profesní i osobní růst, slevu na zboží Tescoma
Nástup dohodou
Hrubá mzda 120 Kč/hod.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 6.00 do 14.30 hod. nebo na e-mailové adrese.

Řidič
Kontaktní osoba: Jitka Teplá
Telefon: 469 660 912
Pozice určená pro region: Pardubický kraj