• P
  • SKLADNÍCI / ŘIDIČI

SKLADNÍCI / ŘIDIČI

Zaměstnavatel: Stavebniny Nováková, s.r.o.
Vyšní Lhoty 288

A11 z:16/6/2020 a:26/6/2020
Požadujeme:
- vyučení nebo střední odborné vzdělání
- průkaz a praxe s obsluhou VZV
- průkaz na kolový nakladač
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (manuální a fyzická zručnost)
- spolehlivost, pracovitost a zodpovědnost
- řidičský průkaz sk. B,C.
Náplň práce:
- příjem zboží na sklad - přejímka, vykládka, umístění zboží na předem určené místo ve skladu
- výdej zboží ze skladu pro rozvoz - vychystání zboží, naložení auta, předání dodacích listů řidiči
- komunikace se zákazníky - vyskladnění zboží, předání, popř. pomoc zákazníkům s naložením
- manipulace a překládka zboží na skladě
- účast na inventurách.
Nabízíme:
- stravenky.
Kontakt telefonicky, emailem.

Kontaktní osoba: Gabriela Štefková
Telefon: 606 744 999
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj