• P
  • Řidič dodávky do 3,5 t

Řidič dodávky do 3,5 t

Zaměstnavatel: Granplast s.r.o.
Švermova 874

Místo výkonu práce: Švermova č. p. 874, 538 21 Slatiňany
NÁPLŇ PRÁCE: Součástí práce je mimo jiné i nakládka a vykládka materiálu a zvedání břemen. Jedná se o svoz tříděného odpadu dodávkou do 3,5 tuny s vozíkem včetně nakládky, vykládky a manipulace. Uchazeč musí být fyzicky zdatný a musí chtít pracovat. Odměna je závislá na výkonu.
POŽADAVKY: ŘP B, E. Praxe v řízení dodávky s vozíkem.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Nabízíme stabilní dlouhodobé zaměstnání, individuální přístup, férové jednání. Flexibilní pracovní doba, neomezený tarif na telefonní hovory, stravenky, dodávku možno používat i k soukromým účelům.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

Kontaktní osoba: Milan Mlateček
Telefon: korunka@granplast.cz
Pozice určená pro region: Pardubický kraj