• P 
  • P 
  • Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) 

Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Zaměstnavatel: Procter & Gamble - Rakona, s.r.o.
Ottova 402

Požadujeme: anglický jazyk slovem i písmem (aktivní znalost), druhý cizí jazyk výhodou. Technickou kreativitu, schopnost pracovat s daty a informacemi, proaktivní přístup a otevřenost ke změnám v profesním růstu.
Náplň práce: zodpovědnost za tvorbu, řízení a rozvoj systému kvality, optimalizace procesů managementu kvality, prosazování a aplikace moderní metody a nástroje managementu kvality v celé organizaci. Zabezpečování požadované kvalitativní úrovně vstupů, procesů a výstupů, tvorba interních směrnic a norem systémů kvality a zajištění jejich dodržování, vyhodnocení interních auditů kvality, definování příčin neshod, stanovení nápravných a preventivních opatření, tvorba podkladů zpráv a reportů z interních a externích auditů pro vedení společnosti. Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku.
Nabízíme: práci v nadnárodní společnosti, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, ubytování v bytovém studiu nebo příspěvek na bydlení/dojíždění, příspěvek na stravování v místní restauraci.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem jitka.honzakova@ibs-sro.com

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)
Kontaktní osoba: Jitka Honzáková
Telefon: +420 777747353
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj