• P
  • ŘIDIČ / ŘIDIČKA MECHANIZACE

ŘIDIČ / ŘIDIČKA MECHANIZACE

Zaměstnavatel: Marius Pedersen a.s.
Heřmánkovice 179

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: obsluha strojních zařízení a mechanizace, vykonávání manuální práce související s činností řidiče mechanizace, údržba svěřené techniky, úklid.

Požadavky: platné průkazy strojníka kolových nakladačů a obsluhy motorových vozíků, základní znalost PC.

Zaměstnanecké výhody: jistota stabilní společnosti.

Kontakt - pan Hamerský Josef, tel.: 606 632 232 (od 08:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: josef.hamersky@mariuspedersen.cz (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese provozovny - Barvířské náměstí 4, Broumov v době od 08:00 hod. do 15:00 hod.

Požadujeme
Obsluha stavebních strojů - nakladače - kolové

Kontaktní osoba: Josef Hamerský
Telefon: 606 632 232 (od 08:00 hod. do 15:00 hod.)
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj