• P 
  • P 
  • TRAKTORISTA MECHANIZÁTOR / TRAKTORISTKA MECHANIZÁTORKA 

TRAKTORISTA MECHANIZÁTOR / TRAKTORISTKA MECHANIZÁTORKA

Zaměstnavatel: Agro Jasenná s.r.o.
Jasenná 308

Popis práce: základní zpracování půdy - mechanizované setí a sázení zemědělských plodin; hnojení a ochrana půdy a rostlin; ošetřování a ochrana plodin během vegetace; sklizeň, posklizňové úpravy a skladování plodin; zajišťování vnitropodnikové dopravy a provádění mechanizovaných prací v zemědělství; obsluha zemědělské mechanizace v rostlinné výrobě; seřizování zemědělských strojů a zařízení + základní údržba traktorů, zemědělských strojů a zařízení; jednoduché opravy traktorů, zemědělských strojů a zařízení.

Požadavky: řidičský průkaz sk. B, T; skutečný zájem o práci v zemědělství; znalost zemědělských prací se stroji a traktory; svářečský kurz výhodou ne však podmínkou; základní znalost anglického či německého jazyka je vítána, není podmínkou; manuální zručnost; pečlivost; flexibilita; samostatnost, spolehlivost.

Zaměstnavatel nabízí: zkušební den, prohlídku areálu, strojů a zařízení; stabilitu zaměstnání; práci na plný úvazek; zaučení; zajímavé finanční ohodnocení, pravidelný příjem, po zapracování zvýšení mzdy; inovativní kolektiv.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

odpovědět
TRAKTORISTA MECHANIZÁTOR / TRAKTORISTKA MECHANIZÁTORKA
Kontaktní osoba: Hana Radová
Telefon: 774 420 482
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj