• Práce Doprava
  • Skladník - řidič VZV až 170 Kč/hod. + dotované stravování

Skladník - řidič VZV až 170 Kč/hod. + dotované stravování

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Chcete pracovat ve skladu?
Máte již zkušenosti se skladovou činností, obsluhou VZV nebo retruckem?
Pak nás kontaktujte, nabíráme skladníky, řidiče VZV.

Uchazečům nabízíme možnost zaškolení na pozici a proškolení na VZV zdarma.

Vaším úkolem bude:
- obsluha VZV, Retrucku, systémového zakladače (dle zařazení na pozici)
- příprava a balení materiálu
- zaskladnění, vyskladnění, nakládka, vykládka
- práce s ručním skenerem
- práce s PC (zadávání dat do PC - dle zařazení na pozici)

Požadujeme
- zkušenosti s prací ve skladu (výhodou)
- zkušenosti s obsluhou VZV (Retruck výhodou)
- znalost práce s ručním skenerem (výhodou)
- základní znalost práce s PC (výhodou)
- ochota pracovat na směny

- mzda 100-170 Kč/hod.
- příplatky za noční směnu 25%
- dotované stravování
- příplatky za přesčasy proplácené v daném měsíci
- proškolení na VZV zdarma
- zajištěné ubytování
- smlouva na HPP

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj